Witaj!

Jest mi niezmiernie miło, że tu jesteś!

sesja rodzinna

Kilka słów o mnie i mojej pracy

Nazywam się Grzegorz Ciepiel. Jestem mężem i ojcem. Jestem fotografem, który z wielką radością uwieczni chrzciny waszego dziecka.

Sesja z chrztu może zostać wykonana w Warszawie jak i w innych lokalizacjach. Najczęstsze miejsca gdzie fotografuję chrzest to Otwock, Grójec, Sochaczew, Wyszków, Mińsk Mazowiecki czy Grodzisk Mazowiecki.

Fotografuję mszę świętą z ceremonią chrztu świętego. Po mszy zwykle wykonujemy sesję rodzinną w kościele lub w jego okolicach. Często jestem z Wami również podczas przygotowań malucha w domu. Daje to możliwość wykonania portretów dziecka w luźniejszym stroju i w bezpiecznym otoczeniu, które zna. Mogę również towarzyszyć rodzinie podczas przyjęcia chrzcielnego wykonując fotoreportaż z uroczystości jak i pozowane zdjęcia z dzieckiem.

Innym kierunkiem mojej działalności jest fotografia ślubna. Moje zdjęcia ślubne znajdziecie na stronie ciepiel.pl. W wolnym czasie dużo podróżuję. Ciekawych świata zapraszam na blog: ciepiel.pl/podroze.

wędrówki po górach z dzieckiem

Co otrzymujecie?

Przygotowuję Wam pakiet poddanych obróbce zdjęć w formie galerii internetowej z hasłem ważnej przez rok czasu. Zdjęcia możecie udostępniać rodzinie i znajomym. Galeria ma stronę tytułową i pięknie wyświetla się na komputerze jak i urządzeniach mobilnych.
Fotografie w pełnej rozdzielczości pobieracie ode mnie z serwera lub otrzymujecie je na pendrive w etui.
Wykonuję również odbitki oraz foto-albumy. Możliwe jest także wykupienie wszystkich, wykonanych zdjęć.

Co mnie wyróżnia?

• Doświadczenie.

Fotografuję już zawodowo ponad 10 lat z dużymi sukcesami. Wiem, jak zrobić zdjęcia z chrztu by były cudowną pamiątką.

• Bezpieczeństwo.

Mam ze sobą 2 aparaty fotograficzne. W każdym z aparatów dwie karty pamięci w równoległym zapisie. Wasze zdjęcia są bezpieczne również w trakcie przechowywania. Zawsze wykonuję backupy.

• Cierpliwość.

Wiem, że dzieci tak jak i dorośli potrafią mieć gorszy dzień i czasem potrzebują więcej czasu i przestrzeni.

• Profesjonalne podejście do fotografowania w kościele.

Posiadam zezwolenie kurii metropolitalnej uprawniające mnie do fotografowania w obiektach sakralnych. Zawsze też pytam księdza prowadzącego mszę o ewentualne wytyczne i przychodzę w stosownym ubiorze.

CLOSE MENU